fbpx

Elina Protsin (32) tuli koolitusele, kuna tema lapsepõlve unistus oli saada lasteaiaõpetajaks. Elina kirjeldab enda õppija teekonda.

Kui nägin, et Koolitaja OÜ-s  on algamas lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus, siis tundsin, et on õige aeg sellega liituda. Õppima motiveeris mind see, et töötan kuuendat aastat lasteaias õpetajaabina ja nüüd on aeg ametiredelil edasi pürgida.

Veebikoolitusele tulles oli suurimaks kartuseks see, et kuidas oma küsimistega mitte rumalaks jääda, et kindlasti on minust targemaid inimesi grupis. Aga oh meeldivat üllatust, koolitusekaaslased olid väga toredad ja said kiirelt omadeks. Arvan, et nii äge seltskond on kordumatu 😊! Olen ääretult tänulik, et see koolituse reklaam õigel hetkel minu teele sattus.

Sain väga palju praktilisi nippe ja teadmisi, mida kasutada õpetajaabi töös ja kodus oma lapsega. Olulisi teadmisi sain ka meeskonnatööks. Reaalses elus on raske meeskonnatööd toimima saada, kuid suhtlemise ja koostööalastel õppepäevadel sain uusi oskusi ja teadmisi juurde. Andsin koolitajate soovitusi edasi ka oma tööandjale. Usun, et võtame peagi ühendust Koolitaja OÜ-ga, et väärt lektoreid meile asutusse sisekoolitajateks kutsuda.

Ma armastan oma tööd, sest lapsed on edasiviiv jõud, lapsed on need kes annavad siirast ja ausat tagasisidet. Lapsed on vahetud ja peegeldavad meile täiskasvanutele meid ennast.

Soovitan kindlasti julgelt osaleda Koolitaja OÜ lapsehoidja veebikoolitusel. See on suurepärane võimalus õppida kodust lahkumata. Vajadusel saab lahendada koduseid ootamatuid olukordi, pannes lühikeseks ajaks kinni nii videopildi kui hääle. Koolitajad on väga mõistvad ja grupikaaslased toetavad.

Suur-suur aitäh Koolitaja OÜ koolitajatele ja korraldajatele.

Pildil on Elina koos tütrega Saarepeedi kooli lasteaias.
Foto: erakogu