Elukestva õppe tulemusel muudavad iga päev tuhanded inimesed enda ja teiste elusid õnnelikumaks ja elamisväärsemaks. Kas üks neist oled sina või oled sa sinnapoole teel?

Suvepuhkusel viibides on hea vaadata oma töiseid tegemisi distantsilt. Kas argipäevi täitvad tegevused pakuvad rõõmu ja loovad väärtust nii sinu kui teiste elu paremaks muutmisel? Kas suhted lähedastega on head ja toetavad? Kui kõik on hästi, rõõmustame koos sinuga.

Mida teha, et nautida oma igapäevatööd ning hoida parimat tervist igas vanuses ja ametis? Kuidas leida sobiv elukutse ning teha tööd kirglikult ja loominguliselt? Oma loo jutustab Maria Raplamaalt: „Töötasin aastaid parvlaeval ning olin palju kodust eemal. Sain aru, et minu suhted kallite pereliikmetega kannatavad ning selline töö ei lähe kokku minu olemusega. Tegin julge otsuse, tulin töölt ära ja võtsin end töötuks. Edasi valisin lapsehoidjate koolituse, mis tundus eriti hea seetõttu, et lisaks teooriale oli ka 80 tundi praktikat. Nüüdseks on kolmekuune kursus läbitud ja kutseeksam sooritatud. Kutsetunnistusega lapsehoidjana sain kohe tööpakkumise ja tunnen, et minu töö ja pereelu on paremini tasakaalus. Oluline on ka see, et saan anda panuse teiste lapsevanemate toetamisse.”