fbpx

Rõõmustame koos!
Meie armas koolitaja Piret Pent-Milling on Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt sotsiaalvaldkonnas tunnustatud, kui Aasta Tegevusjuhendaja 2021 nominent. Oleme Piretile tänulikud tema töö ja panuse eest tegevusjuhendajate koolitamisel!

Piret Pent-Miiling tõdeb rõõmsalt: “Mõni aeg tagasi avanes mul võimalus anda uutele inimestele edasi oma teadmisi erihoolekande vallas. See on täiesti teistmoodi kogemus, kui su vastas on inimesed, kes on motiveeritud uusi teadmisi omandama. Minu kogemustepagas on piisavalt suur ja järjest avarduv ning kui ma saan anda osakese sellest neile, kes tahavad oma elu siduda haavatavamate inimeste abistamisega, õppida tegevusjuhendajaks, siis just see panebki mu silmad silma särama ning teeb südame soojaks!”

Piret on erihoolekande valdkonnas tegutsenud üle 15 aasta ja saab sel kevadel Tallinna Ülikoolis eripedagoogika diplomi. Ta on töötanud tegevusjuhendajana, laste ja erivajadustega täiskasvanute tugiisikuna ja Kohila Gümnaasiumis erivajadusega õpilaste õpetajana. Piret on Eesti Tegevusjuhendajate Liidu juhatuse liige ja osaleb aktiivselt tegevusjuhendajate kutset andva kutsekomisjoni töös. Ta koordineerib Tallinnas täiskasvanud abivajavatele inimestele tugiisikuteenuse osutamist ja juhib MTÜd Masaan, mis osutab mitmetes Eesti omavalitsustes erihoolekandeteenuseid ja ISTE projekti kaudu tuge erinevatele abivajajatele.

Tegevusjuhendaja koolituse täpsema info leiad siit:

Tegevusjuhendaja veebikoolitus 13.04-29.09.2022