fbpx

Hooldustöötajate koolituse praktilise päeva ettevalmistamiseks külastasid põhikoolitaja Anne-Ly Reede ja koolitusjuht Anneli Pärna Teresa Abivahendikeskuse esindust Tallinnas. Teresa keskuse meeskond võttis Koolitaja OÜ esindajaid lahkesti vastu ning müügispetsialist Margus Suumann tegi poes ringkäigu. Keskuses on saadaval kõikvõimalikud abivahendid, näiteks tõstetavad voodid, ratastoolid, kargud jms. Kõik need aitavad abivajajal paremini igapäevaeluga toime tulla, parandada tema füüsilist ja sotsiaalset iseseisvust.

Anne-Ly Reede tõdes külastuse lõpus: „Abivahendite kasutamine on hooldustöötaja ametis ülioluline. Õige abivahendis kasutamine, õigel ajal, aitab säästa hooldaja tervist ja muudab hooldustegevuse sujuvamaks. Hooldustöötajate koolituse praktiline õppepäev ja 80-tunnine praktika aitavad teooriat kinnistada ning igapäevatöös rakendada.”


Koolitaja OÜ enamus hooldustöötajate erialatunde toimub veebis, mis võimaldab õppijal osaleda oma kodus, arvutiteel. Kuna hooldaja amet on väga praktiline, toimub kaks õppepäeva kontaktõppes Tallinnas.

Hooldustöötajate koolituse teave asub SIIN.

Pildil on hooldustöötajate põhikoolitaja Anne-Ly Reede Teresa keskuses vannitoa abivahendite väljapanekuga tutvumas.

17.10.2023 praktilise õppepäeva kokkuvõtted ja pildid asuvad Facebookis SIIN

Fotod: erakogu.