fbpx
Rühmapildil vasakult: Leili Mutso (õppetöö koordinaator), Merle Mäesalu (äri- ja sotsiaalteenuste osakonna juht), Anne-Ly Reede (Koolitaja OÜ koolitaja), Anneli Pärna (Koolitaja PÜ koolitusjuht), Leaanyka Leisson (Koolitaja OÜ koolitusjuht), Kaja Loorens (koolitusjuht).

Koolitaja OÜ koolitusjuhid Anneli Pärna ja Leaanyka Leisson ning hooldustöötajate põhikoolitaja Anne-Ly Reede käisid 8. juuni 2023 õppevisiidil Läänemaal. Haapsalu Kutsehariduskeskuses räägiti veebiõppe ja kontaktõppe erinevustest ning külastati praktilise õppetöö läbiviimise klasse. Tõdeti et täiskasvanute õppes on oluline õppija enda motiveeritus ning ajakavadest kinni pidamine, kuna suur osa taseme- ja täiendõppes osalejaid on töötavad inimesed. Huviga tutvuti hooldustöötajate õppeklassi ja sealsete vahenditega.

Haapsalu hoolekandekeskuses tutvuti laste ja noorte elamutega, kus neil on võimalik peresarnastes tingimustes üles kasvada. Keskuse alla kuulub ka erihoolekandeteenuste osutamine ning eakate päevakeskus.

Läänemaal külastusel tekkinud sisukad haridus- ja sotsiaalvaldkonna arutelud jätkusid Koolitaja OÜ liikmete vahel veel hiljemgi, mil 2023. õppeaastat planeeriti.

 

Ülemisel rühmapildil vasakult: Leili Mutso (Haapsalu KHK õppetöö koordinaator), Merle Mäesalu (Haapsalu KHK äri- ja sotsiaalteenuste osakonna juht), Anne-Ly Reede (Koolitaja OÜ koolitaja), Anneli Pärna (Koolitaja PÜ koolitusjuht), Leaanyka Leisson (Koolitaja OÜ koolitusjuht), Kaja Loorens (Haapsalu KHK koolitusjuht).

Alumistel piltidel on Koolitaja OÜ ja Läänemaa Kutsehariduskeskuse ning Haapsalu Hoolekandekeskuse töötajad.
Fotod: erakogu.