fbpx

Valisin just veebikoolituse, kuna see õppevorm sobis mulle kõige paremini,“ tõdeb Merle (44), kes lõpetas 20.aprillil 2022 lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi veebikoolituse.

Merle jutustab oma loo:

Lapsed on paelunud mind terve elu. Lasteaias õpetaja abi asendamas käies olen alati saavutanud lastega kiiresti kontakti.

Kuna ma varem ei olnud osalenud täismahulisel veebikoolitusel, siis puudus mul ettekujutus, kuidas kõik välja kujuneb. Tegelikkuses toimis kõik veebiõpe hästi. Interneti teel on võimalik läbi viia sisutihedat koolitust ja teha erinevaid grupiharjutusi ning ka iseseisvaid töid. Kogu õppeperioodi ajal seadsin endale eesmärgid ja ajakava, kunas pean kodutööd valmis tegema. Suutsin keskenduda ja kavas püsida ning olin endaga rahul. Osade koolitajate juures meeldis väga see, et neid ei häirinud, kui laps tuli vahepeal ekraaniulatusse.

Loodan, et saan kiirelt tööle ning õpitut praktiseerida. Koolitus andis palju teadmisi ja kogemusi juurde. Ei saa ka mainimata jätta, et meil oli super lahe grupp, kust sain väga palju häid sõpru ja enesekindlust juurde.

Soovitan veebikoolitust, kuna kodust lahkumata on võimalik saada sisutihe ja kogemustega õpe. Toimib meeskonnatöö ja samuti saab õppimise osas kiiret tagasisidet. Mina jäin koolitusega väga rahule.

Pildil on Merle lastega
Foto: erakogu