fbpx

Ridiradiralla OÜs on 12.mai pidupäev, sest 15.aastat tagasi avati Janne lastehoid Raplas ja Pille perepäevahoid Keilas. Selle aja jooksul on hoidudes toetatud üle 300 lapse arengut.

Ettevõtte tiiva all on tegutsenud läbi aja 7 erinevat lastehoidu: Raplas, Keilas, Märjamaal, Laitses ja Raikkülas. Ridiradiralla OÜ hüppeline areng leidis aset 2015.aastal, kui võideti Sotsiaalkindlustusameti hange. Sellest ajast pakutakse lisaks lapsehoiule ka tugiteenust, invabussi- ja  transporditeenust.

Ridiradiralla OÜ juhataja Janne Liidik tõdeb rõõmsalt: “Läbi lapsehoiu- ja tugiisikuteenuse toetame laste arengut parimal viisil. Tänu meie kutselistele lapsehoidjatele ja tugiisikutele saavad väikelaste vanemad rahuliku südamega töötada või õppida. Nende lapsed on turvaliselt hoitud!”

Janne jagab oma rikkalikke erialaseid teadmisi KOOLITAJA OÜ lapsehoidjate kursusel põhikoolitajana. Tema loova elustiil tulemusel on ettevõtte lisategevusteks: õhupallisalong, peojuhtimine, beebikool ja viltimise töötoad.

15-aasta jooksul on Ridiradiralla OÜ-s toetatud laste arengut läbi lapsehoiu- ja tugiisikuteenuste. Areng jätkub koos parimate töötajate ja koostööpartneritega. Viimase viie aastaga on võrgustikku lisandunud Rae, Kiili ja Saku vallavalitused ning Tallinn.

Kodulehelt www.lastehoid.ee leiab infot tegutsevate lastehoidude ja teenuste kohta.
Foto: erakogu.