fbpx

15.veebruaril 2022 lõpetasid hooldustöötajad neli kuud kestnud kursuse (210 h). Niipalju südamlikke, toetavaid naisi, kõigist Eesti paikadest, oli suur rõõm ja au tundma õppida! Töötamine keerulisel ajal, pikkade vahetustega ja samal ajal veel õppetöös aktiivselt osaleda – see on suur väljakutse. Neil olid toetav pered ja hoolivad tööandjad. Nad said hakkama!

Mitu lõpetajat tõid välja, et esimesel päeval tulid nad veebikoolituse Zoomi aknasse, kindla plaaniga osaleda kuulajana ja mitte rääkida (esinemishirm). Anneli Pärna ja Anne-Ly Reede suutsid aga kohe tekitada usaldusliku ja avatud õhkkonna ning sellest alates oli diskussioon õppetöö normaalne osa. Arutledes ja päriseluga seoseid luues kinnistus õpitu paremini ning koolitajate ja grupikaaslaste näited ilmestasid teemade käsitlemist kõigis ainetes.

80-tunnist praktikat viidi ellu enamasti oma töökohas. Täname kõiki toredaid praktikajuhendajaid, kes kannatlikult uusi oskusi õpetasid ja praktikante toetasid!

Kõigile osalejatele lõppes kursus tunnistuste jagamisega, aga üllatusi jagus ka Koolitaja OÜ meeskonnale. Suur aitähh Kilingi-Nõmme Tervise- ja Hoolduskeskus SA juhtidele, kes meie tööd koolitajatena kuldmedaliga premeerisid. Koolitusjuht Anneli Pärna tõdes medalit kaela riputades: „See medal valmistab mulle samapalju rõõmu, kui Tartu Maratoni omad. Eks ole koolituskursuski teatud mõttes maraton, kus teele asudes ei tea, milliseks kujunevad ümbritsevad olud ja lõpptulemus. Seda kirkam on hetk, kui teekond edukalt läbi saab!“

Aitähh kõigile osalejatele: Silvia, Terje, Jane, Kairi, Sille, Olesja, Malle, Raili, Kristi, Svetlana, Maret!  Soovime teile edu südamega valitud hooldustöötaja ametis!

Pildil: Kilingi-Nõmme Tervise- ja Hoolduskeskuse töötajad Terje ja Raili.
Foto: erakogu